Security-01-Cely
Office-01-Portret
★ Volná pracovní pozice

HR Recruiter

Plný úvazek
Automobil i k osobnímu užívání
Do našeho týmu hledáme HR Recruitera pro Prahu a Středočeský kraj.

Náplň práce:
  • nábory nových bezpečnostních pracovníků,
  • screening kandidátů,
  • provádění pohovorů,
  • a výběr vhodných kandidátů pro práci v terénu.
Nabízíme:
  • Zajímavou pracovní náplň v dynamickém prostředí.
  • Možnost kariérního růstu a rozvoje.
  • Pracovní smlouvu na dobu neurčitou s atraktivním finančním ohodnocením.
  • Automobil i k osobnímu užívání.
  • Mobilní telefon a notebook.
Požadavky:
  • Zkušenost s náborem v oblasti bezpečnosti nebo v obdobném prostředí.
  • Schopnost pracovat pod tlakem a ve stresových situacích.
  • Dobré komunikační a organizační schopnosti.
  • Schopnost vyhodnotit potřeby společnosti a najít vhodné kandidáty.
Prvotní pohovory budou probíhat formou online platformy Teams. Pokud máte zkušenosti s náborem v oblasti bezpečnosti a hledáte novou výzvu, neváhejte nám zaslat svůj životopis a motivační dopis na e-mailovou adresu. hr.ostrava@centr.cz , nebo pomocí formuláře níže. Těšíme se na spolupráci s vámi!

Zavolejte
Zuzaně Haltofové

odpoví vám na všechny dotazy

MÁTE ZÁJEM O TUTO POZICI?

Pište

Ozveme se Vám hned jak to půjde

Udělejte kariéru v CENTR GROUP

VOLNÁ
MÍSTA
PRO VÁS

Zobrazit volné pozice