Security-01-Cely
Office-01-Portret
★ Volná pracovní pozice

Personalista/Personalistka

Plný úvazek
30 000 – 40 000 Kč/měsíc
Do naší firmy CENTR GROUP a.s hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici Personalista/Personalistka

Náplň práce:
  • příprava a kontrola podkladů pro mzdy,
  • související administrativní agenda přihlášky/odhlášky zaměstnanců vystavovaní dokladů pro zaměstnance a státní instituce,
  • komunikace s úřady a státními institucemi,
  • sledování legislativních změn týkající se mzdové a personální legislativy vystavování pracovních smluv a dodatků,
  • vedení kompletní personální agendy zadávání personálních dat do systému,
  • úzká spolupráce se mzdovou účtárnou,
  • vedení agendy lékařských prohlídek,
  • Správa portálu ZP/OSSZ/Datové schránky.
Nabízíme:
  • 30 000 – 40 000 Kč/měsíc,
  • plný úvazek,
  • dlouhodobé zázemí firmy,
  • práci v příjemném kolektivu,
  • notebook, mobilní telefon.
Požadavky:
  • nutná znalost mzdového programu PAMICA,
  • absolventka SŠ/VŠ ekonomického směru praxe na pozici samostatná personalistka minimálně 5 let,
  • velmi dobrá znalost mzdové a pracovně právní agendy,
  • orientace ve znění platné legislativy/zákoník práce,
  • pokročilé dovednosti MS Excel,
  • samostatnost a pečlivost,
  • časová flexibilita.

Zavolejte
Zuzaně Haltofové

odpoví vám na všechny dotazy

MÁTE ZÁJEM O TUTO POZICI?

Pište

Ozveme se Vám hned jak to půjde

Udělejte kariéru v CENTR GROUP

VOLNÁ
MÍSTA
PRO VÁS

Zobrazit volné pozice